Topic: Speed Dating | Rychlé Rande | Akce pro nezadané Praha, Brno

Speed Dating neboli rychlorande je moderní a zábavná metoda seznamování. Seznamovací akce pro nezadané v Praze a Brně od roku 2009. Rychloseznamka se koná i v Žižkovské věži. Pomozte náhodě a využijte slevy na rychlé rande.

1 Re: Speed dating praha cena

Speed Dating akce Pouze věk 20-12 Kde: Central Hotel, Praha 1 Cena: 490,- Kč Tato seznamovací akce je určena lidem bez ohledu jejich zájmu, rozhodujícím faktorem je pouze věk účastníka.

2 Re: Speed dating praha cena

Speed Dating seznamka Praha - EasyDating Easy Dating je seznamka pořádající úspěšné Speed Dating seznamovací akce v Praze zaměřená na seznamování podle tématických okruhů. dámy získají navíc exkluzivní voucher v hodnotě 500,- Kč do Studio Visage Praha,. Cena: 490 ,- Kč.

3 Re: Speed dating praha cena

Speed-dating.cz | Vše co vás zajímá o speed datingu Speed dating je poměrně levný a cena akce závisí na pořadateli a případných bonusech jako pití a občerstvení v ceně. Obvykle se můžete přihlásit už za cenu okolo 300 Kč. A to je dobrá cena, když uvážíte možnost, že tam potkáte perfektního partnera.

4 Re: Speed dating praha cena

Hi. Nice to meet you

5 Re: Speed dating praha cena

Dárkový poukaz | Namlouvání.cz speed dating · rychlé rande · rychlorande · rychloseznamka · seznamovací večery · seznamovací akce speed dating , léty osvědčený a úspěšný princip seznamování 7 až 10 osobních setkání formou rychlého rande během 1 hodiny

6 Re: Speed dating praha cena

Speed Dating | Rychlé Rande | Seznamovací akce Speed dating - rychlé rande Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 15 nezadaných.

7 Re: Speed dating praha cena

Speed dating - NEJLEPŠÍ seznámení | Seznámení-aktivně.cz Speed dating večery Pořádáme seznamovací večery pro nezadné. Seznamte se s novou láskou hned a naživo! 'Speed-dating' je moderní a celosvětově nejoblíbenější forma seznamování.

8 Re: Speed dating praha cena

Speed dating - slevy, akce - Skrz.cz Slevy, akce a akční nabídky Speed dating. Sledujeme slevové servery, eshopy a kamenné obchody.

9 Re: Speed dating praha cena

Kudy z nudy - Seznamovací večer v Praze na Národní Seznamovací večer na principu speed datingu v Praze na Národní! Přijďte vyzkoušet léty osvědčenou a oblíbenou formu seznamování a prožijte zábavný večer kde se rozhodně nudit nebudete.

10 Re: Speed dating praha cena

Seznamovací agentura Date2k - seznamka pro náročné Seznamovací agentura Date2k představuje úplně nový koncept úspěšného seznamování: individuální, na míru potřebám a problémům klienta, vědecký za použití matematicko-statistické metody párování, na úrovni, zcela diskrétní a s možností využití garance vrácení peněz.